logo loader
Pingwiny z Madagaskaru Samochód z Rybami 26171
Opis zabawki

Rico i Kowalki to Pingiwny z Madagaskaru, które za pomocą samochodu do przewozu ryb chcą dostarczyć te wodne okazy w odpowiednie miejsce. W końcu chcą zjeść coś porządnego! W zestawie Pingwiny z Madagaskaru Samochód z Rybami 26171 mamy dwie figurki Rico i Kowalskiego oraz wspomniany samochód, w którym ukryta jest wyrzutnia ryb - w końcu trzeba te ryby szybko dostarczyć. Samochód ma również do dyspozycji otwierane drzwi oraz klapę.

Zestaw składa się z około 180 elementów i w porównaniu do klocków LEGO o tej samej ilości klocków to cena za zestaw Cobi jest o wiele niższa. Uważam, że warto się zainteresować tym zestawem, wykonany jest on estetycznie, aczkolwiek w samym samochodzie czegoś mi brakuje - jest on za mało kolorystyczny. Jednolity kolor oraz mała ilość naklejek sprawia, że samochód wydaje się ponury. A wy co uważacie o tym zestawie?

  • Cena
  • Coś dla fanów Pingwinów z Madagaskaru
  • Trwałość konstrukcji
  • Mała ilość kolorów
  • Samochód wydaje się nijaki, ponury

Moja ocena: 5

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!