logo loader
Lego Nexo Knights TCG Multipack SERIA 2
Opis zabawki

Moja kolekcja kart LEGO Nexo Knights stale rośnie, mam tych kart coraz więcej! A w uzbieraniu wszystkich pomoże mi właśnie Lego Nexo Knights TCG Multipack z serią drugą. Cena tego pakietu na moment wpisu to 19,99 zł, za te cenę otrzymujemy 5 zaszetek po 5 kart oraz 2 karty bonusowe - nazywam je epickimi. Jak prosto możemy obliczyć otrzymujemy 27 kart w tym zestawie.

Moim zdaniem jest to dobra wymiana i opłacalna (dla tych, którzy chcą kupić więcej paczuszek), ponieważ bonusowo otrzymujemy 2 epickie karty. Jedna paczka kosztuje 3,99, a więc gdybyśmy kupili osobno 5 paczek kart to zapłacimy, co prawda tyle samo, co za multipack, ale nie otrzymamy gwarantowanych epickich kart. 

A jaka jest Wasza opinia na temat Lego Nexo Knights TCG Multipack SERIA 2?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać ten produkt do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Stosunek Ceny do Jakości
  • 2 bonusowe karty

Moja ocena: 6

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!