logo loader
Posterunek policji 9372 Playmobil
Opis zabawki

Ostatnio do mojej kolekcji zabawek doszedł nowy zestaw Playmobil, który bardzo mi się spodobał. Mówię tutaj o Posterunek policji 9372 Playmobil. Będąc szczery planowałem zakupić zestaw Komisariat policji z więzieniem, który widziałem w grudniu, niestety został on wyprzedany i nie było go już w sklepie. Z tego powodu zdecydowałem się kupić Posterunek Policji Playmobil.

Od dziecka byłem zdecydowanym fanem i dalej jestem Klocków LEGO, jednakże z biegiem czasu oraz z tym, że nagrywam bajki dla dzieci również z Playmobil, przekonałem się do tej marki.

Jeżeli chodzi o ten zestaw, to w pudełku mamy dużo akcesoriów, m.in. aparat do robienia zdjęć przestępcom, krótkofalówki, broń, stanowiska komputerowe itp. Do tego w skład zestawu wchodzi quad, samochód policyjny i helikopter. W zestawie są również 4 figurki!

Zestaw na moment wpisu kupiłem za ponad 200 zł. Uważam, że cena w stosunku do produktu jest delikatnie za wysoka, jak na polskie warunki i możliwości portfela, ale tak w sumie jest z większością produktów.

Powiem szczerze, że nie żałuję zakupu i na pewno jeszcze poszerzę swoją kolekcję zabawek :) 

Oczywiście, możecie mieć inne zdanie na temat tego zestawu! Zapraszam do pisania swoich recenzji oraz oceny tego zestawu! Pamiętacjie, że możecie też dodać do swojej kolekcji ten zestaw :)

 

  • Duża ilość akcesoriów
  • Duża ilość pojazdów
  • Duża ilość figurek
  • Cena

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!