logo loader
Lego Nexo Knights TCG Zestaw Startowy seria 2
Opis zabawki

Nie tak dawno temu miałem przyjemność dostać w swoje ręce - Lego Nexo Knights TCG Zestaw Startowy seria 2. Na moment tego wpisu, cena tego zestawu to około 30 zł. Za tę cenę otrzymujemy: Album Kolekcjonerski, Galerię Kart, Zasady Gry, 2 Karty z Edycji Limitowanej oraz Paczkę Kart. 

Jeżeli chodzi o stosunek ceny do tego, co otrzymujemy w zamian to jest to bardzo dobra wymiana i uważam, że każdy, kto lub LEGO Nexo i jest kolekcjonerem tej serii, to powinien wydać te 30 zł, bo moim zdaniem naprawdę się opłaca. W sumie, jeżeli miałbym kolekcjonować karty to właśnie od zakupu tego zestawu zacząłbym, w końcu jest tutaj do dyspozycji album na karty.

Jeżeli miałbym się do czegoś doczepić. To byłby to jeden mały, chcociaż troszkę irytujący szczegół. W albumie nie ma numeracji, przez, co musimy sami liczyć otwory na karty, żeby kartę z odpowiednim numerkiem umieścić w dobrym miejscu. Ale w sumie uczymy się matematyki, prawda? :D

Oczywiście, możecie mieć inne zdanie na temat tego zestawu! Zapraszam do pisania swoich recenzji oraz oceny tego zestawu! Pamiętacjie, że możecie też dodać do swojej kolekcji ten zestaw :)

  • Cena
  • W tym zestawie dostajemy album i paczkę kart
  • Jakość
  • Tylko jedna paczka karty w zestawie
  • W albumie brak numeracji

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!