Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

W co grałem

Super Cat Bros Gra

Super Cat Bros to połączenie cukierowkego kotka oraz gry Mario Bross, fajne połączenie? Zobaczcie sami! . Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

MOBILE Legends Gra

MOBILE Legends to gra na urządzenia mobilne, która jest niezwykle podobna i prawdopodbnie wzorowana na dobrze znanej grze League of Legends. Jeżeli lubicie lola to wato spojrzeć na ten tytuł. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Co jest grane Gra

Co jest grane to pierwszy muzyczny quiz z polskimi piosenkami! Przed Tobą niemal półtora tysiąca 10-sekundowych fragmentów utworów. Twoim zadaniem jest odgadnąć je jak najszybciej.Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Grow up Gra

Grow up – Gra zręcznościowa, w której ponownie wcielamy się w sympatycznego czerwonego robota o imieniu BUD, który przemierza odległą obcą planetę. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Ratchet i Clank Gra

Ratchet i Clank – W owej grze dwaj bohaterowie: mechanik, przedstawieciel razy :Lombax Ratchet oraz robot Clank poznają się i jednoczą siły, by pokonać złego Prezesa Dreka, odnaleźć znanego herosa Kapitana Qwarka mogącego im w tym pomóc i uratować galaktykę Solana. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

SpongeBob Kanciastoporty Gra

SpongeBob Kanciastoporty – Przyjemna gra bazująca na motywach filmu animowanego! Gra przygodowa, za której powstanie odpowiada studio AWE Games. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Kingdom Rush Origins Gra

Kingdom Rush Origins  – Przenieś się w czasie i walcz z wrogami, których jeszcze nie widziano! Gra Kingdom Rush Origins to fascynujący poprzednik serii słynnych gier obrona wieży produkcji Ironhide Game Studio. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

No Man's Sky Gra

No Man's Sky – Przygodowa gra akcji. Podczas zabawy bierzemy udział w bitwach kosmicznych, eksplorujemy powierzchnie obcych planet i odkrywamy dna mórz. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Angry Birds Action Gra

Angry Birds Action – Gra logiczna wzbogacona elementami zręcznościowymi. Łączy ona klasyczne elementy tej marki z mechanizmami wzorowanymi na pinballu. Podczas zabawy gracz musi wystrzeliwać po ziemi wściekłe ptaki w taki sposób, aby odbijając się od elementów otoczenia dotarły do konkretnych punktów na mapie. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

LEGO Ninjago Wu Cru Gra

LEGO Ninjago Wu Cru to najnowsza gra LEGO Ninjago z 2016 roku. Dołącz do drużyny ninja i pomóż Mistrzowi Wu. Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Minecraft Story Mode Epizod 7 Gra

Minecraft Story Mode Epizod 7 – Jest to typowa gra przygodowa, która łączy klimat znany z innych gier pierwszego z producentów z typowymi elementami Minecrafta. Zapraszam! Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Geometry Dash Gra

Geometry Dash  To komputerowa gra zręcznościowa z elementami akcji. Głownym zadaniem w grze jest rytmiczne skakanie i latanie mające na celu omijanie różnych przeszkód. Zapraszam! Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Transformice Gra

Transformice – Na początku będziesz jedną z wielu zwykłych myszy w stadzie. Rozgrywka dzieli się na kilkadziesiąt plansz. Twoim zadaniem jest dobiec do sera i wrócić z nim. Bardzo wciągająca gra. Zapraszam! Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Trove Gra

Trove – Wybierz się w wirtualny świat fantasy, który nie tylko wyglądem różni się trochę od tego, co dotychczas widziałeś w grach internetowych.Podobnie jak w grach tego typu czekają ciebie liczne przygody, mnóstwo potworów oraz unikalne wynagrodzenia. A przygód będzie naprawdę mnóstwo! Zapraszam! Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.

Młodzi Tytani Gra

Młodzi Tytani – Lubisz pełną akcji kreskówkę? Sprawdź gry z Młodymi Tytanami! Ta darmowa gra przeniesie Cię do świata bohaterów Cartoon Network. Zapraszam! Sprawdź moje filmy z tej gry i klinij Zobacz Więcej.