logo loader
Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8

Nie tak dawno temu na San Diego Comic Con zostął ogłoszony i przedstawiony 8 sezon LEGO Ninajgo a w tym zwiastun z tego sezonu. Jeżeli chodzi o mnie to z tym zwiastunem miałem styczność dopiero pierwszego sierpnia, gdzie razem z Wami obejrzałem sobie go i dokonałem szczegółowej analizy i przedstawiłem swoje teorie. Film możecie zobaczyć tutaj -> Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8

Sezon 8 zapowiada się niezwykle ciekawie, na wstępnie widać, że wizualnie (nie chodzi tylko o stroje ninja) zbliżony jest do filmu LEGO Ninjago, ma też trochę mroczniejszy klimat. Dzięki zwiastunowi poznajemy naszych antagonistów, czyli prawdopodobnych przeciwników Ninja. LLoyd również został pokazany na tym trailerze, z tego, co udało się nam wywnioskować, to reszta ninja nie walczy już ze złem i nie trenuje, poszła po prostu w stan spoczynku.

Co sądzicie to tym trailerze?

Obejrzyj ten zwiastun tutaj Kup LEGO

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!