logo loader
Drugi Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2

W drugim i najnowszym zwiastunie z LEGO Marvel Super Heroes 2 na pierwszy plan wysuwa się główny antagonista i przeciwnik naszych bohaterów w tej grze, czyli Kang. Drugi zwiastun do gry daje nam parę informacji o samej produkcji, która wyjdzie w listopadzie. Po pierwsze, Kang zaatakuje Ziemię i zainstaluje w różnych punktach ziemi dość specyficzną i dziwaczną technologię, możemy zobaczyć między innymi Egipt oraz Nowy Jork. W grze dostaniemy do dyspozycji ogromną ilość postaci ze świata Marvela.

Jeżeli chcecie zobaczyć moje wrażenia ze zwiastunu i sam zwiastun zapraszam tutaj -> Drugi Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2

Wszystkie filmy z LEGO Marvel Super Heroes 2 znajdziecie tutaj -> LEGO Marvel Super Heroes 2

Kim jest Kang? Kang prawdopodobnie nazywa się Nathaniel Richards i pochodzi z Ziemi-6311, gdzie znalazł sposób na podróżowanie w czasie, przeniósł się na Ziemię w innej czasoprzestrzeni i tam został Faraonem. Jak wiemy zabawa z podróżami w czasie jest niebezpieczna, Kang przez manipulowanie czasem posiada wiele aler ego, co daje twórcą gry wiele możliwości z fabułą.

Zobacz Zwiastun tutaj Wszystkie film z LEGO Marvel Super Heroes 2

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!