Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Kilka słów o mnie

ja Jestem Brot. Założyciel kanału youtube BrotKids.TV i założyciel strony BrotKids.TV. Swoją przygodę z yt zacząłęm kilka lat temu, szybko początkowa zabawa z kanałem przerodziła się w pasję i pracę. Tworzę kanał BrotKidsTV, który jest kanałem w głównej mierze familijnym tj. takim, który każdy może obejrzeć. Duży bądź mały, stary bądź młody, chłopak lub dziewczyna. Staram się, by moje materiały były adekwatne dla młodszego widza i tego, który ceni sobie dobre zachowani i zwyczaje. Na swoich kanałach nie używam wulgarnych słów! Cenię sobie to bardzo i myślę, że jest to mój znak rozpoznawczy, ponieważ w dzisiejszym świecie wulgarne zachowanie jest nadwyraz widoczne, co uważam za złe. Mam nadzieje, że miło spędzisz czas na tej stronie, jak i moich kanałach. Dobrej zabawy!

Współpraca ze mną

Osoby i firmy zainteresowane współpracą biznesową zapraszam do tego formularza kontaktowego. Zapraszamy do owocnej współpracy!