logo loader

Aktualności

Artykuły

Czy Garmadon powróci LEGO Ninajgo Sezon 8

05.08.2017

W moich rozważaniach dotyczących seoznu 8 LEGO Ninajgo poruszyłem kwestię, która jest bardzo ciekawa i intrygująca, mianowicie - chodzi o powrót Garmadona. Czy jest on w ogóle możliwy? Czy Garmadon jest w stanie powrócić jeszcze do LEGO Ninjago? Kwestia ta jest bardzo poruszająca dla środowiska fanów Ninjago i wiele wskazuje na to, że jednak Garmadon... Zobaczcie moje rozważania na ten temat wystarczy kliknąć i obejrzycie film z moich przemyśleń tutaj -> Czy Garmadon powróci? LEGO Ninajgo Sezon 8

Czytaj dalej
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Świnka Peppa gra w eurobiznes Odcinek 1

02.08.2017

Pierwszy odcinek z najlepszej bajki na świecie, czyli Świnka Peppa! Tworzymy bajki dla dzieci na podstawie bajek i kostiumów. Siostrzyczka Peppa gra ze swoim braciszkiem Georgem w Eurobiznes, czyli tzw. monopoly. Jesteście ciekawi kto wygra? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Gry
6

Family Zoo The Story Gra

01.08.2017

Family Zoo The Story to gra logiczna, która bardzo przypomina inną tego typu grę - Gardenscapes New Acres. Jest to gra logiczna w przyjemnych klimatach graficznych, bardzo cukierkowych, w tej grze zarządzamy swoim własnym ZOO. Dostajemy je na własność, niestety w strasznym stanie, zoo jest doszczętnie zniszone, a my je musimy naprawić. Naprawa kosztuje bilety, które zdobywamy grając w grę, w której są różne cele np. musimy uzbierać 30 gruszek, które trzeba dopasować do siebie. Gra przyjemna, ale bywa monotonna. Mimo wszystko dobrze mi do niej wrócić, a wy co myślicie?

Czytaj dalej
Newsy

Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8

01.08.2017

Nie tak dawno temu na San Diego Comic Con zostął ogłoszony i przedstawiony 8 sezon LEGO Ninajgo a w tym zwiastun z tego sezonu. Jeżeli chodzi o mnie to z tym zwiastunem miałem styczność dopiero pierwszego sierpnia, gdzie razem z Wami obejrzałem sobie go i dokonałem szczegółowej analizy i przedstawiłem swoje teorie. Film możecie zobaczyć tutaj -> Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8 Sezon 8 zapowiada się niezwykle ciekawie, na wstępnie widać, że wizualnie (nie chodzi tylko o stroje ninja) zbliżony jest do filmu LEGO Ninjago, ma też trochę mroczniejszy klimat. Dzięki zwiastunowi poznajemy naszych antagonistów, czyli prawdopodobnych przeciwników Ninja. LLoyd również został pokazany na tym trailerze, z tego, co udało się nam wywnioskować, to reszta ninja nie walczy już ze złem i nie trenuje, poszła po prostu w stan spoczynku. Co sądzicie to tym trailerze?

Czytaj dalej
Zabawki
7

Mechaniczny Smok Zielonego Ninja 70612

31.07.2017

Mechaniczny Smok Zielonego Ninja 70612 to jeden z lepszych zestawów LEGO Ninajgo Movie, w stosunku do ceny ilość elementów i figurek jest odpowiednia, jednak dodałem cena jako wadę, ponieważ uważam, że jak na nasze portfele klocki LEGO są drogie. W zestawie do Waszej dyspozycji są 4 figurki LEGO w tym: LLoyd, Garmadon i Mistrz Wu, 3 mega figurki w jednym zestawie. Do tego zestaw zawiera ogromnej wielkości smoka, który jest też bardzo długi. Na pewno fajni Lloyda, w tym ja, się ucieszą. A co wy o tym zestawie sądzicie?

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!