logo loader
LEGO Worlds Gra
Opis gry

LEGO Worlds to gra, w którą miałem okazje grać już w fazie wczesnej. Jako wielki fan LEGO nie mogłem przejść obok tego tytułu obojętnie, co zresztą widać po ilości filmów z tej gry. LEGO Worlds zachwyciło mnie otwartością i rozległością światów, a także możliwością odkrywania nowych postaci, nowych pojazdów i wielu innych rzeczy. W świecie tej gry możemy spotkać większość zestawów i motywów LEGO, niedawno zostały dodane postacie, budynki i pojazdy z LEGO Nexo. Ja osobiście nie mogę się doczekać LEGO Ninjago w LEGO Worlds, ciekawe kiedy coś takiego zostanie dodane.

Jeżeli jesteś fanem LEGO to nie możesz przejść obok tego tytułu obojętnie. Sama gra jest cały czas rozwijana, w niedługim czasie dojdzie tryb survivalowy oraz podóże po przestrzeni kosmicznej i księżycach.

  • Rozbudowany świat
  • Tryb Survival
  • Możliwość budowania
  • Możliwość spotkania różnych zestawów LEGO
  • Możliwość odkrywania i kolekcjonowania wielu rzeczy
  • Czasami monotonna

Moja ocena: 8

Ocena użytkownikow: 10
Zobacz filmy z tej gry
Recenzje

Świetna gra i na pewno spodoba się wszystkim fanom LEGO. Ja osobiście uwielbiam tą grę, jest tak naprawdę moją ulubioną. Ja znalazłam w niej tylko jeden minus często jak gram z siostrą świat nie chce się załadować swiat i muszę bardzo długo czekać, a poza tym gra jest naprawdę super.

Ocena: 10

Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!