logo loader
Talking Tom Camp Gra
Opis gry

Talking Tom Camp to gra, która rozgrywką przypomina Clash of Clans, nie można oprzeć się złudzeniu, że twórcy Kota Toma chcieli z Talking Tom Camp zrobić podobną produkcję do wspomnianego hitu twórców Clash Royale.

W Talking Tom Camp budujemy swój obóz z naszymi wesołymi zwierzaczkami, bronimy tego obozu, atakujemy inne obozy i cały czas rozwijamy swoje włości.

Osobiście gram bardzo mi się podoba, luźna rozgrywak nie wymaga od nas siedzenia przed monitorem cały czas, więc dla mnie jest to fajna opcja. Gra ma bardzo przyjemną dla oka grafikę o klimacie Kota Toma. Jeżeli jesteście fanami Gadającego Kota Toma to ta gra jest w sam raz dla Was.

  • Miła dla oka grafika
  • Coś dla fanów Kota Toma
  • Nie ma w niej przemocy
  • Gra za darmo, procz mikropłatności
  • Gra domyslnie tylko na urządzenia mobilne
  • Gdy czekamy na rozbudowe bazy, nie ma co robić

Moja ocena: 6

Ocena użytkownikow: 8.5
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje

Gra mi się bardzo podoba ponieważ, jest bardzo podabna do gry "galaxy life".Twórca gry zbankrutował i oddał niemcom :( Dlaczego 8.0 ponieważ w czasie,gdy cośbydujemy nie ma co robić :P

Ocena: 8

Gra jest bardzo ciekawa i jest bardzo podobna do Clans of Clans i Galaxy life.Mam już poziom 16 gra,mi się nie nudzi polecam sobie ją pobrać.

Ocena: 9

Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!