logo loader
Roblox Gra
Opis gry

W Robloxa miałem okazję grać już bardzo dawno temu, dopiero dzisiaj (15.02.2018) ponownie wróciłem do tej gry. Szczerze powiedziawszy jestem mile zaskoczony, jak ta gra rozwinęła się i zrobiła niesamowity progres. Chociaż czasami dalej pojawiają się irytujące rozłączenia z serwerem, to nie ma takich sytuacji zbyt wiele. Gra w przeciwieństwie do Kogama posiada wiele trybów, które są bardzo ciekawe i wciągające.

Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na kupno gier to Roblox jest idealnym produktem dla Ciebie, który jest darmowy. Gra ta wyszła nie tak dawno temu również na telefony i tablety z systemem android. Miałem oczywiście okazje testować tę wersję Robloxa i jest ona bardzo dobra, także jeżeli chcesz pograć na telefonie to śmiało!

A jaka jest Wasza opinia na temat Robloxa?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Darmowa
  • Coś dla fanów Kogamy
  • Niezliczone tryby gry
  • Czasami denerwujące rozłączenia z serwerem

Moja ocena: 9

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!