logo loader
Pocket Hunter Gra
Opis gry

Pocket Hunter to gra, która wyszła niedawno na telefony i tablety z systemem android (na moment tego wpisu z 14.02.2018). Dla mnie osobiście gra jest powrotem do młodych czasów, w których pierwszy raz w Polsce zostały wyemitowane Pokemony. Ach te wspomnienia... Do tego jeszcze Dragon Ball, ale zbaczamy z tematu.

Jeżeli uwielbiasz pokemony i masz czas, aby poświęcić tej grze, to jest ona zdecydowanie dla Ciebie! Minusem tej gry są mikropłatności, które, aż nadto wpływają na rozgrywę. W Pocket Hunter koncentrujemy sie na łapaniu pokemonów, które przydają się nam to ryzwalizowania z innymi graczami, a także do przechodzenia dalszych etapów gry - tak jest tutaj tryb przygodowy. Chociaż trudno nazwać to przygodą, ponieważ nie ma tam rozbudowanej fabuły.

Osobiście spędzam wiele czasu grając w tę grę, myślę, że ona przypadnie Wam do gustu! Mam Legendarnego pokemona, oczywiście je możemy złapać!

A jaka jest Wasza opinia na temat CatFish?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Wciągająca rozgrywka
  • Coś dla fanów Pokemon
  • Powrót do czasów dzieciństwa - dla mnie
  • Mikropłatności
  • Blokada poziomów

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!