logo loader
CatFish Gra
Opis gry

CatFish, to gra, której tematyka jest bardzo podobna do tak popularnej gry w naszym kraju, która nazywa się Cat Goes Fishing, dlatego też uważam, że powinniście sprawdzić ten tytuł. Gra jest darmowa, także nic Was to nie kosztuje, no może prócz czasu.

Sama gra wygląda bardzo przyjemnie, a ścieżka dźwiękowa tylko dopełnia moje słowa. CatFish posiada w sobie dość znaczne elementy klikera, oraz gry zręcznościowej. Musimy klikać aby skrócić czas następnego połowu albo, aby złowić rybę. W grze mamy do dyspozycji wędki, wabiki, haczyki, czy nowy wygląd kotów, gdy tylko osiągniemy odpowiedni poziom.

W grze nie trudno również o system mikropłatności, nie jest on aż tak bardzo potrzebny, aby dokonywać progresu w grze, także można to przeboleć.

A jaka jest Wasza opinia na temat CatFish?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

 

  • Przyjemna grafika
  • Coś dla fanów Cat Goes Fishing
  • Mikropłatności
  • Boląca ręka od klikania :D

Moja ocena: 6

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!