logo loader
Angry Birds Epic Gra
Opis gry

Angry Birds Epic to gra o wkurzonych ptakach, z której seria była stworzona jako jedna z pierwszych na moim kanale. Angry Birds Epic od razu bardzo mi się spodobało przez wciągającą rozgrywkę i fabułę - pierwszy raz w angry birds mogliśmy wejść w świat tych popularnych ptaszków. Do tego kolorystyka gry była i jest czymś, co przyciąga. W tę grę mogą grać zarówno mniejsi użytkownicy telefonów, czy tabletów a także dorośli.

Wadą tej gry jest bardzo długie ładowanie się poszczególnych etapów, to strasznie psuje rozgrywkę i przyjemność samej gry. Czasami bywa to bardzo irytujące, chociaż widać juz znaczącą poprawę. Tutaj warto dodać, że twórcy cały czas pracują nad grą, chociaż zdecydowanie powinni dodać dalszą część albo zupełnie nową fabułę.

Kto wie, może za jakiś czas wyjdzie Angry Birds Epic 2? Byłbym przeszczęśliwy, a Wy?

A jaka jest Wasza opinia na temat Pixel Guna 3d?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Wciągająca rozgrywka
  • Coś dla fanów Angry Birds
  • Fabuła
  • Stałe aktualizacje gry
  • Gra czasami długo się

Moja ocena: 9

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!