logo loader
Pixel Gun 3D
Opis gry

Pierwszy raz w Pixel Gun 3D miałem okazję pograć ponad rok temu (w momencie tego wpisu). Do tej pory gra jest stale rozwijana i aktualizowana, co na pewno nie dziwi, ponieważ twórcą gry przynosi znaczące profity - gra jest naprawdę bardzo popularna. Miałem kilka podejść do tej produkcji i niestety jako starszą osobą, która przywykła do klawiatury odstraszyło mnie sterowanie, które uważam do tej pory za toporne, ale oczywiście nie można wymagać przyjemnego sterowania od gry przeznaczonej na komórki, czy tablet. Obecnie dzięki na przykład takiemu programowi jak Bluestack, można cieszyć się grą również na PC.

Powiem Wam szczerze, że w miarę jak rozwinęły się programy pozwalające grać w gry na tablety na komputerze - dopiero od tego momentu zaczęła mnie bardzo cieszyć ta gra. Zacząłem spędzać w niej dłuższe chwile i dlatego też zdecydowałem się na rozpoczęcie serii na koim kanale youtube z tej gry!

Muszę powiedzieć, że niestety bardzo odstraszają w tej grze mikropłatności, ale mamy wybór albo zainwestujemy bardzo, ale to bardzo dużo czasu w tę grę, albo pieniądze. Wybór należy do Ciebie!

A jaka jest Wasza opinia na temat Pixel Guna 3d?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Wciągająca
  • Coś dla fanów Minecrafta
  • Stale rozwijana gra
  • Mikropłatności
  • Sterowanie

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!