logo loader
Minecraft
Opis gry

Minecraft to gra szalenie popularna w naszym kraju, ale oczywiście i nie tylko w nim. Moja styczność z Minecraftem zaczęła się bardzo późno w stosunku do premiery tej gry. Mimo pierwszych i trudnych dla mnie kroków, przekonałem się, co do tej gry i do tej pory przyjemnie spędzam czas grając w nią. 

Minecraft w naszym kraju uważana jest jako gra dla dzieci, zapewne głównie ze wzgledu na to, że ilość osób młodych, która gra w tę grę jest bardzo duża. Mimo wszystko nie jest ona przeznaczona tylko dla dzieci, takie jest moje zdanie. Swoją drogą Minecraft z powodzeniem stosowany jest z różym skutkiem do nauki.

Gra o tyle nie nudzi się szybko, ponieważ pozwala na tworzenie do niej różnego rodzaju modyfikacji, ja na moment tego wpisu korzystam z paczki modów o nazwie: "Foolcraft, która daje wiele nowych rzeczy do samej gry.

A jaka jest Wasza opinia na temat Minecrafta?

Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać tę grę do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

  • Rozbudowany świat
  • Możliwość dodawania modyfikacji
  • Stale rozwijana gra
  • Może służyć jako pomoc do nauki
  • Cena

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 0
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!