logo loader
Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Gra
Opis gry

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 to najnowsza gra o tematyce Roślinki kontra Zombie. Tym razem produkcja ta nie koncentruje się na typowwej rozgrywce dla tower defense. W tej grze wcielamy się w bohaterów roślin lub zombie i walczymy ze sobą używając specjalistycznych broni. Oczywiście to niejedyny tryb gry, jakie ona oferuje - tych trybów jest bardzo dużo. Problem pojawia się w spotkaniu ludzi w tych trybach. Niestety jest bardzo trudno oto, jedyne rozgrywki, jakie są bardzo aktywnie oblegane to Bitwa o Teren lub Bitwa Drużynowa.

Warto wspomnieć o grafice, która jest niezwykle przyjemna i idealnie pasuje do klimatu Plants vs Zombies. Jeżeli chcesz zobaczyć filmy oraz poradniki do tej gry to zapraszam poniżej albo na kanał youtube brotkidstv.

A jaka jest Wasza ulubiona postać z roślinek i zombiakow?
 

  • Wciągająca rozgrywka
  • Możliwość wcielenia się w różne postacie
  • Coś dla fanów Plans vs Zombies
  • Wiele trybów gry
  • Cena
  • Sporadyczne problemy z czarnym ekranem
  • Trudno spotkać ludzi w niektórych trybach

Moja ocena: 7

Ocena użytkownikow: 8
Zobacz filmy z tej gry
Postaci
Poradniki
Recenzje

Testuje sobie dodawanie recenzji, mam nadzieję, że wszystko sobie tutaj działa. Jeszcze muszę coś napisać, bo mało znaków używam, a muszę dużo pisać.

Ocena: 7

Uważam, że ta gra jest bardzo fajna. Fajnie się steruje, jest bardzo ładna grafika i gra naprawdę wciąga. Ale minus gry jest taki, że niektóre rośliny i zombie nie są na automacie.

Ocena: 9

Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!