logo loader
Artykuły
Sortuj wg:

Czy Skylor powróci w LEGO Ninjago Sezon 8

Wielu z Was zadawało pytanie, czy miłość Kaia powróci w seoznie 8 LEGO Ninjago? O kim mowa? Oczywiście mówię tutaj o Skylor. Twórca serialu LEGO Ninjago w odpowiedzi na pytanie zadane przez widza wyjaśnił, czy zobaczym jeszcze tę postać w Ninjago. Co dokładnie powiedział? Przekonajcie się sami oglądając poniżej film.

Czytaj dalej

Moje oczekiwania, co do sezonu 8 LEGO Ninjago

8 sezon LEGO Ninjago zbliża się wielkimi krokami, warto aby zrobić małe podsumowanie tego, co oczękuję wraz z nadejściem nowego sezonu LEGO Ninjago. Stworzyłem film, w którym dokładnie opisuję, co chciałbym aby pojawiło się w nowych odcinkach LEGO Ninjago. Film nagrałem wraz z Doriankiem, który również prowadzi swój kanał. Zapraszam do oglądania!

Czytaj dalej

Czy Garmadon powróci LEGO Ninajgo Sezon 8

W moich rozważaniach dotyczących seoznu 8 LEGO Ninajgo poruszyłem kwestię, która jest bardzo ciekawa i intrygująca, mianowicie - chodzi o powrót Garmadona. Czy jest on w ogóle możliwy? Czy Garmadon jest w stanie powrócić jeszcze do LEGO Ninjago? Kwestia ta jest bardzo poruszająca dla środowiska fanów Ninjago i wiele wskazuje na to, że jednak Garmadon... Zobaczcie moje rozważania na ten temat wystarczy kliknąć i obejrzycie film z moich przemyśleń tutaj -> Czy Garmadon powróci? LEGO Ninajgo Sezon 8

Czytaj dalej

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!