logo loader
LEGO Ninjago 77 Odcinek

Niedawno miałem okazję obejrzeć w języku angielskim odcinek 77 LEGO Ninjago, którego tytuł to Demon i Smok - to moje tłumaczenie, a więc nie jest oficjalne. W odcinku tym dowiedzieliśmy się paru nowych rzeczy, a także potwierdziły się teorie związane próbą wskrzeszenia Garmadona.

Odcinek zaczyna się od rozmowy ninja na statku z Harumi. Nasi bohaterowie dowiedzieli się, że mogą zdobyć informacje o Gangu Synów Garmadona poprzez przsłuchanie złapanego złoczyńcy. Aby to uczynić Lloyd wpadł na pomysł, aby użyć herbaty prawdy, po wypiciu, której nie da się kłamać. Ninja udają się do herbaciarni i tam też dowiadują sie o histori Smoka i Demona, a także Pierwszego Mistrza Spinjitzu

Cole i Zane dostają informacje, gdzie będą przebywali członkowie Gangu Synów Garmadona, udają się tam pod przykrywką. Ale niestety Cole zostaje rozpoznany, w tej samej chwili reszta ninja nadciąga z pomocą. Dochodzi do walki między Mr E a Lloydem, w której Lloyd ma zdecydowaną przewagę, niestety Zane pomaga Mr E wyjść z opresji. Lloyd jednak zdaje sobie sprawę, że Zane nie jest zdrajcą, tylko chce zdobyć zaufanie wrogów ninja.

Więcej szczegółów na ten temat w moim odcinku na yt, link poniżej.

 

Kup LEGO Ninjago Kup LEGO Worlds na G2A
Zobacz filmy na ten temat

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!