logo loader
Aktualności - Zabawki
Zabawki
6

Lego Nexo Knights TCG Multipack SERIA 2

08.02.2018

Moja kolekcja kart LEGO Nexo Knights stale rośnie, mam tych kart coraz więcej! A w uzbieraniu wszystkich pomoże mi właśnie Lego Nexo Knights TCG Multipack z serią drugą. Cena tego pakietu na moment wpisu to 19,99 zł, za te cenę otrzymujemy 5 zaszetek po 5 kart oraz 2 karty bonusowe - nazywam je epickimi. Jak prosto możemy obliczyć otrzymujemy 27 kart w tym zestawie. Moim zdaniem jest to dobra wymiana i opłacalna (dla tych, którzy chcą kupić więcej paczuszek), ponieważ bonusowo otrzymujemy 2 epickie karty. Jedna paczka kosztuje 3,99, a więc gdybyśmy kupili osobno 5 paczek kart to zapłacimy, co prawda tyle samo, co za multipack, ale nie otrzymamy gwarantowanych epickich kart.  A jaka jest Wasza opinia na temat Lego Nexo Knights TCG Multipack SERIA 2? Zapraszam do napisania recenzji, zostawienia oceny i pamiętajcie, że możecie dodać ten produkt do Waszej kolekcji, pokażcie innym, jakie gry, zabawki i bajki posiadacie!

Czytaj dalej
Zabawki
7

Posterunek policji 9372 Playmobil

03.02.2018

Ostatnio do mojej kolekcji zabawek doszedł nowy zestaw Playmobil, który bardzo mi się spodobał. Mówię tutaj o Posterunek policji 9372 Playmobil. Będąc szczery planowałem zakupić zestaw Komisariat policji z więzieniem, który widziałem w grudniu, niestety został on wyprzedany i nie było go już w sklepie. Z tego powodu zdecydowałem się kupić Posterunek Policji Playmobil. Od dziecka byłem zdecydowanym fanem i dalej jestem Klocków LEGO, jednakże z biegiem czasu oraz z tym, że nagrywam bajki dla dzieci również z Playmobil, przekonałem się do tej marki. Jeżeli chodzi o ten zestaw, to w pudełku mamy dużo akcesoriów, m.in. aparat do robienia zdjęć przestępcom, krótkofalówki, broń, stanowiska komputerowe itp. Do tego w skład zestawu wchodzi quad, samochód policyjny i helikopter. W zestawie są również 4 figurki! Zestaw na moment wpisu kupiłem za ponad 200 zł. Uważam, że cena w stosunku do produktu jest delikatnie za wysoka, jak na polskie warunki i możliwości portfela, ale tak w sumie jest z większością produktów. Powiem szczerze, że nie żałuję zakupu i na pewno jeszcze poszerzę swoją kolekcję zabawek :)  Oczywiście, możecie mieć inne zdanie na temat tego zestawu! Zapraszam do pisania swoich recenzji oraz oceny tego zestawu! Pamiętacjie, że możecie też dodać do swojej kolekcji ten zestaw :)  

Czytaj dalej
Zabawki
7

Lego Nexo Knights TCG Zestaw Startowy seria 2

02.02.2018

Nie tak dawno temu miałem przyjemność dostać w swoje ręce - Lego Nexo Knights TCG Zestaw Startowy seria 2. Na moment tego wpisu, cena tego zestawu to około 30 zł. Za tę cenę otrzymujemy: Album Kolekcjonerski, Galerię Kart, Zasady Gry, 2 Karty z Edycji Limitowanej oraz Paczkę Kart.  Jeżeli chodzi o stosunek ceny do tego, co otrzymujemy w zamian to jest to bardzo dobra wymiana i uważam, że każdy, kto lub LEGO Nexo i jest kolekcjonerem tej serii, to powinien wydać te 30 zł, bo moim zdaniem naprawdę się opłaca. W sumie, jeżeli miałbym kolekcjonować karty to właśnie od zakupu tego zestawu zacząłbym, w końcu jest tutaj do dyspozycji album na karty. Jeżeli miałbym się do czegoś doczepić. To byłby to jeden mały, chcociaż troszkę irytujący szczegół. W albumie nie ma numeracji, przez, co musimy sami liczyć otwory na karty, żeby kartę z odpowiednim numerkiem umieścić w dobrym miejscu. Ale w sumie uczymy się matematyki, prawda? :D Oczywiście, możecie mieć inne zdanie na temat tego zestawu! Zapraszam do pisania swoich recenzji oraz oceny tego zestawu! Pamiętacjie, że możecie też dodać do swojej kolekcji ten zestaw :)

Czytaj dalej
Zabawki
7

Zestaw startowy Oonies baloniki

28.11.2017

Zestaw startowy Oonies to doskonała zabawa dla każdego dziecka. Jeżeli chcesz aby twoje dziecko rozwijało wyobraźnię i kreatywność to ten zestaw startowy jest dla Ciebie. Twórz razem ze swoim dzieckiem zwierzątka albo inne postacie z baloników. Zestaw zawiera maszynkę do dmuchania balonów oraz same baloniki. Jedyną wadą produktu jest to, że baloniki dość często pękają, trzeba je nadmuchiwać delikatnie.

Czytaj dalej
Zabawki
7

Mechaniczny Smok Zielonego Ninja 70612

31.07.2017

Mechaniczny Smok Zielonego Ninja 70612 to jeden z lepszych zestawów LEGO Ninajgo Movie, w stosunku do ceny ilość elementów i figurek jest odpowiednia, jednak dodałem cena jako wadę, ponieważ uważam, że jak na nasze portfele klocki LEGO są drogie. W zestawie do Waszej dyspozycji są 4 figurki LEGO w tym: LLoyd, Garmadon i Mistrz Wu, 3 mega figurki w jednym zestawie. Do tego zestaw zawiera ogromnej wielkości smoka, który jest też bardzo długi. Na pewno fajni Lloyda, w tym ja, się ucieszą. A co wy o tym zestawie sądzicie?

Czytaj dalej
Zabawki
7

Bombowiec Manta Ray 70609

30.07.2017

Bombowiec Manta Ray o numerze 70609 to kolejny zestaw z serii LEGO Ninjago Movie, w tym zestawie pierwszy raz możemy obejrzeć figurkę Cole, jednego z ninja LEGO Ninjago. W skład tego zestawu wchodzi bombowiec oraz 4 minifigurki. Bombowiec jest dużych rozmiarów, nie jest aż tak ogromny jak Odrzutowiec Błyskawica, ale porównywalny. Ma on do dyspozycji ogromnych rozmiarów bomby oraz strzałki, które naprawdę strzelająą, wystarczy tylko dotknąć odpowiedni element w bombowcu. Sam zestaw zawiera około 350 elementów, więc składania jest bardzo dużo. Osobiście polecam ten zestaw, uważam, że cena jest adekwatna do ilości, chociaż i tak jak na polskie realia cena jest zawyżona. A Wy co sądzicie o tym zestawie?

Czytaj dalej
Zabawki
7

Upadek Mistrza 70608

29.07.2017

Zestaw LEGO Ninjago Movie, który nosi nazwę Upadek Mistrza 70608 to zestaw, kóry kosztuje około 140 zł i uważam, że cena jest adekwatna do ilości klocków i ich jakości. Upadek Mistrza 70608 zawiera 312 elementów do budowy oraz 4, a tak naprawdę 3 minifigurki, ponieważ 4 jest szkielet. W zestawie mamy do dyspozycji: Mistrza Wu, Kaia, Garmadona w Dżungli oraz szkielet, który dzierży w dłoni mapę zapewne prowadzącą do Świątyni Broni Ostatecznej. Nazwa tego produktu może wskazywać na to, że Mistrz Wu zostanie pokonany przez Garmadona, ciekawe czy tak będzie też w filmie? A co wy sądzicie o tym zestawie?

Czytaj dalej
Zabawki
8

Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Zestaw LEGO Ninjago o nazwie: Odrzutowiec Błyskawica 70614 to moim zdaniem godny polecenia zestaw LEGO! Chociaż cena może odstraszać, kosztuje około 250 zł to i tak warto poczekać i zbierać swoje złotówki, aby kupić ten zestaw kosztem jakiś mniejszych. Dlaczego? Miałem okazję składać ten zestaw i powiem Wam, że była to niezła frajda i trwała długo! Zestaw zawiera aż 6 minifigurek: Jay, Ed, Edna, Skorupa, Meduza oraz zbir z Armii Rekinów. Elementów w tym zestawie jest uwaga, aż około 900! Sam odrzutowiec ma dużo funkcji, chociażby strzelanie, można go też trzmać w ręce i jest naprawdę duży! A wy co o nim sądzicie?  

Czytaj dalej
Zabawki
5

Szkolenie Spinjitzu 70606

24.07.2017

Zestaw LEGO Ninjago Szkolenie Spinjitzu 70606 to jeden z mniejszych zestawów LEGO Ninjago Movie, który kosztuje około 45 zł. W tym zestawie mamy do dyspozycji dwie figurki: Zane i Kai. W tym opakowaniu nie ma zbyt wielu elementów, około 110, ale mimo to, szczegółowośc dojo do treningu jest zachowana. Ciekawym nawiązaniem do filmu jest stary zwój, pergamin, który jest usytuowany w centum dojo. Bardzo się cieszę, że ten zestaw trafił do mojej kolecji, ponieważ zostanie przeze mnie użyty w odcinkach LEGO Ninjago Movie, które tworzę na kanale BrotOpening. Jeżeli miałbym mniejszy budżet na klocki LEGO to nie kupiłbym tego małego zestawu, poczekałbym i dołożyłbym trochę więcej pieniędzy aby kupić zestaw większy. Co sądzicie o tym zestawie? Czy opłaca się według Was go kupić?

Czytaj dalej
Zabawki
5

Pingwiny z Madagaskaru Samochód z Rybami 26171

24.07.2017

Rico i Kowalki to Pingiwny z Madagaskaru, które za pomocą samochodu do przewozu ryb chcą dostarczyć te wodne okazy w odpowiednie miejsce. W końcu chcą zjeść coś porządnego! W zestawie Pingwiny z Madagaskaru Samochód z Rybami 26171 mamy dwie figurki Rico i Kowalskiego oraz wspomniany samochód, w którym ukryta jest wyrzutnia ryb - w końcu trzeba te ryby szybko dostarczyć. Samochód ma również do dyspozycji otwierane drzwi oraz klapę. Zestaw składa się z około 180 elementów i w porównaniu do klocków LEGO o tej samej ilości klocków to cena za zestaw Cobi jest o wiele niższa. Uważam, że warto się zainteresować tym zestawem, wykonany jest on estetycznie, aczkolwiek w samym samochodzie czegoś mi brakuje - jest on za mało kolorystyczny. Jednolity kolor oraz mała ilość naklejek sprawia, że samochód wydaje się ponury. A wy co uważacie o tym zestawie?

Czytaj dalej
Zabawki
7

Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Pościg w NINJAGO City 70607 to najnowszy produkt z serii LEGO Ninjago. Moim zdaniem klocki LEGO Ninjago dotyczące Filmu LEGO Ninjago, który ma trafić do kin niebawem to najlepsza seria o tematyce LEGO jak była do tej pory wydana. Kolorystyka oraz miejsca i budynki, czy pojazdy przedstawione w tych zestawach bardzo dobrze się prezentują. Sama jakość tych produktów jest bardzo zadawalająca, uważam, że każdy fan LEGO powinien posiadać przynajmniej jedno opakowanie z tej kolekcji. Pościg w NINJAGO City 70607 przedstawia scenę z filmu, w której jeden ze zbirów gangu rekina napada na sprzedawcę ryb i ważyw Hama w mieście Ninjago. Pomóc sprzedawcy chcą Nya, Lloyd oraz Toczek. W zestawie dostępna jest również autoriksza, latarnie i stragan sprzedawcy. 

Czytaj dalej
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!