logo loader
Aktualności - Postaci
Postaci
6

Witruwiusz LEGO Przygoda

06.09.2017

Witruwiusz to jedna z głównych i pierwszych postaci, jakie dane nam jest zobaczyćw filmie, jak i grze LEGO Przygoda. Ubierający się na biało, mam i przedstawiciel budowniczych, który chce powstrzymać Lorda Biznesa. W walce z tym pierwszym stracił wzrok. Sceny z udziałem Witruwiusz należą do jednych z najśmieszniejszych w filmie. Poniżej prezentacja tej postaci.

Czytaj dalej
Postaci
8

Zielony Ninja LLoyd LEGO Przygoda

05.09.2017

W LEGO Przygodzie LLoyd, który jest głównym bohaterem serialu animowanego LEGO Ninajgo nazywa się Zielony Ninja. Zapewne spowodowane to jest prawami autroskimi do postaci z LEGO Ninjago. Jak na zielonego ninja przystało Lloyd nosi ze sobą dwie złote katany, a jego strój jest koloru zielonego i czarnego. Na plecach Lloyda widnieje symbol zielonego smoka. Postać Lloyda w grze możemy odblokować, jeżeli udamy się do Chmurokukułkowa, koszt odblokowania postaci to 250 000 monet. Poniżej film z prezentacji postaci.

Czytaj dalej
Postaci
6

Żarłacz Bombowiec Manta Ray 70609

30.07.2017

Żarłacz to jeden z głównych wrogów naszych bohaterów z filmu LEGO Ninjago. Możemy go spotkać w zestawie LEGO Ninjago Bombowiec Manta Ray 70609, który miałem przyjemność recenzować. Jak może wiecie z lekcji biologii, żarłacz to taka odmiana rekina, który atakuje również ludzi. Nie sposób nie zauważyć odniesienia tej figurki do właśnie takiego rekina, w sumie to Żarłacz z tego zestawu nosi przebranie, maske rekina i na pewno ma z nim coś wspólnego!

Czytaj dalej
Postaci
5

Zbir Armia Rekinów Bombowiec Manta Ray 70609

30.07.2017

Zbir z Armii Rekinów zbytnio się panoszy. To kolejna figurka LEGO z zestawu LEGO Ninjago Bombowiec Manta Ray 70609. Ten gostek w tej dziwnej czapeczce wygląda dość śmiesznie. Czy uda się mu pokonać Cole i okraść Shen li? Myślę, że Cole mu na to nie pozwoli. Ciekawe, że większość zbirów z armi Rekina noszą tak dziwnie wyglądające czapki, jedyną odmianą tutaj jest to, że w ręce ma rybo śrubokrętn albo rybo wiertło, jak uważacie?

Czytaj dalej
Postaci
7

Shen Li Bombowiec Manta Ray 70609

30.07.2017

Shen-li to do tej pory nieznajoma dla mnie postać, jestem pewny, że zobacyzmy ją w LEGO Ninjago Movie. Wydaje się dość strachliwą ale miłą osobą, którego zadaniem jest noszenie wody, w sumie przy tej figurce LEGO jest dołączony zestaw, który ułatwia przenoszenie wspomnianej wody, bardzo ładnie to wygląda i podnosi moją ocenę tej minifigurki. Shen li ma dość bujną brodę, zarost jest dużej wielkości, nosi on brązowe wdzianko, które ładnie się komponuje z zestawem do noszenia wody. Z tego, co możemy wywnioskować z zestawu Shen li zostanie zaatakowany przez armię Rekina.

Czytaj dalej
Postaci
7

Cole Bombowiec Manta Ray 70609

30.07.2017

Cole w zestawie Manta Ray 70609 wygląda dobrze, ale moim zdaniem czegoś mu jeszcze brakuje. Jego wdzianko nie jest typowym strojem ninja, czyżby miał tak przewiewne ubranie, bo się tak bardzo poci? W dłoni dżierży ogromny młot kowalski, który służy mu za broń. Cole ubrany jest na czarno, co na pewno nie dziwi, w końcu to czarny ninja. Figurka jest wykonan starannie, ale jakoś większego wrażenia na mnie nie wywarła? A na Was?

Czytaj dalej
Postaci
5

Kosmonauta Czerwony LEGO Worlds

29.07.2017

Kosmonauta w czerwonym kombinezonie kosmicznym to kolejna postać z płatnego dodatku do LEGO Worlds o nazwie Classic Space Pack. Wyglądem nie różni się praktycznie niczym konkretnym, jeżeli sobie porównamy go z podstawowym białym astronautą, jedynie czerwonym kolorem skafandra. Na plecach ma butle z tlenem, które pozwalają mu oddychać w przestrzeni kosmicznej. Całą prezentację w formie wideo możecie obejrzeć klikając w link poniżej.

Czytaj dalej
Postaci
8

Mistrz Wu Upadek Mistrza 70608

29.07.2017

To moja pierwsza styczność z minifigurką Mistrza Wu, w zestawach LEGO Ninjago Movie. Figurka wygląda rewelacyjnie do tego, mistrz ubrany ma strój, który wykonany jest z materiału, a nie wtopiony w plastik, z którego wykonana jest minifigurka. Mistrz Wu nosi do tego na swojej głowie biały słomkowy kapelusz, ma też długą białą brodę, czy w filmie LEGO Ninjago Wu stanie się krzywda? Nazwa zestawu Upadek Mistrza na to ewidentnie wskazuje! A wy co uważacie na temat tej figurki?

Czytaj dalej
Postaci
8

Dżunglowy Garmadon Upadek Mistrza 70608

29.07.2017

Dżunglowy Garmadon to główny wróg naszych ninja w LEGO Ninjago Movie. Jest to dość duża minifigurka, zapewne rozmiar spowodowany jest tym, że Garmadon posiada cztery ręcę, dzięki czemu może dzierżyć w dłoniach aż 4 miecze. Jego skóra jest koloru czarnego, bardzo dobrze zbudowana postać, ubrane ma jedynie spodnie i bandame oraz brązowy kapelusz słomkowy. Co sądzicie o tej minifigurce? Uważam, że jest bardzo ładnie wykonana.

Czytaj dalej
Postaci
7

Kai Upadek Mistrza 70608

29.07.2017

Kai z Upadku Mistrza, nie różni się zbytnio od innych figurek LEGO Kaia, które już recenzowałem. Tym razem jednak nie posiada on stroju ninja, nie jest zamaskowany, mamy okazję zobaczyć jego bujne włosy. Na jego twarzy widać bliznę bądź zmarszczki oraz plaster - chyba zakrywający ranę odniesioną po walce z przeciwnikami. Stój, który nosi jest koloru czerwono czarnego, co nie dziwi, przecież to ninja ognia. Co sądzicie o tej figurce?

Czytaj dalej
Postaci
5

Kosmita LEGO Worlds

27.07.2017

Kosmita to jedna z nowych postaci do LEGO Worlds, którą dodaje do gry płatny dodatek Classic Space Pack, dodatek ten kosztuje około 25 zł. Jestem w posiadaniu tego dodatku i myślę, że opłaca się go mieć. Postać kosmity odblokowujemy na Księżycu w jednej z misji z kosmonautą, który próbuje badać tajemniczy obiekt.Jeżeli chodzi o wygląd komisty, to jest on koloru zielonkawego z dośc długim czerwonym językiem i wielkimi oczami. Ubrany jest w biało filetowy skafander. Na klatce piersiowej mieści się dziwna kula, możliwe, że służy mu do oddychania. Kosmita od czasu do czasu wydaje dość dziwaczne dźwięki. Cały pokaz wideo z tej postaci możecie zobaczyć na filmach poniżej.

Czytaj dalej
Postaci
7

Ed - Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Ed to mąż Edny i ojciec Jaya, który w tym zestawie ma w dłoni klucz. Jak wiemy z serialu LEGO Ninjago Ed to szef złomowiska, czy w LEGO Ninjago Movie również posiada swoje wysypisko śmieci? Ed to poczciwy staruszek, na ktorego głowie widnieją już siwe włosy, przeważnie chodzi w specjalnych roboczym wdzianku, w końcu lubi majsterkować.

Czytaj dalej
Postaci
7

Edna - Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Edna to przybrana mama Jaya, jednego z bohaterów LEGO Ninjago, ninja elektryczności. Jay widząc, że jego rodzice są w niebezpieczestwie postanawia ich ratować przd gangiem Rekina. Figurka Edny w tym zestawie jest bardzo ładna i podoba mi się, strasznie się cieszę, że jest w mojej kolekcji. Edna w tym zestawie nosi typowe ubranie dla ludzi w podeszłym wieku, na nosie natomiast ma czerwone okulary.

Czytaj dalej
Postaci
6

Skorupa - Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Skorupa to dość dziwaczny jegomość z wielkim czarnym wąsem, mam nieodparte wrażenie, że jego ulubionym wodnym stworzeniem jest krab. A skąd to wrażenie? Skorupa nie dość, że nazywa się skorupa to jeszcze jego pojazd to krab a na głowie ma imitacje kraba. skorupa w ręku dzierży rybopiłę, bardzo ciekawa broń swoją drogą i śmieszna. Skorupa w takim przebraniu i w jego wyglądzie przypomina mi trochę samuraja, a Wam?

Czytaj dalej
Postaci
6

Meduza - Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Meduza to jeden ze zbirów z Armii Rekina, który potrafi bardzo dobrze posługiwać się pistoletami. Czy jednak jego umiejętności wystarczą w walce z naszymi bohaterami ninja? Oby nie! Meduza to rudy jegomość, który dzierży w swoich rękach wyrzutnie rybną z klocków oraz pistolet rybny. Zwykle głowa jego jest w dość dziwacznym skafandrze do nurkowania, a może to bańka?

Czytaj dalej
Postaci
7

Jay - Odrzutowiec Błyskawica 70614

26.07.2017

Jay, jeden z ninjago w LEGO Ninjago Movie musi ochronić swoich przybranych rodziców przed zbirami z Armii Rekina. W zestawie Odrzutowiec Błyskawica 70614 Jay ma stosunkowo ciemny strój w porównaniu do tego, co do tej pory widzieliśmy w serialu. W tym zestawie dzierży broń, ktora raczej nie przypomina nunchaku, do dyspozycji mamy dwie wersje twarzy - wersja śmieszna i poważna. Jay ma piegi? No nieźle. Co sądzicie o tej postaci?

Czytaj dalej
Postaci
7

Zane - Szkolenie Spinjitzu 70606

24.07.2017

Zane w tym zestawie LEGO Ninjago wygląda niesamowicie! Co tu dużo gadać, Zane to moja druga ulubiona postać po Lloydzie, stąd może takie wrażenie na mnie wywarła ta figurka. Czy w LEGO Ninjago Movie Zane jest również droidem? Wydaje mi się, że tak, ponieważ mogą o tym świadczyć jego oczy, są dość specyficzne. W zestawie Szkolenie Spinjitzu 70606 Zane dzierży łuk, a na plecach ma kołczan ze strzałami, trening w dojo jest bardzo uniwersalny jak widać. A Wam jak podoba się ta figurka?

Czytaj dalej
Postaci
7

Kai - Szkolenie Spinjitzu 70606

24.07.2017

Kai to jedna z głównych postaci LEGO Ninjago, w tym LEGO Ninjago Movie. Możemy go spotkać prawie w każdym odcinku, również i w tym zestawie. W LEGO Ninjago Szkolenie Spinjitzu 70606 Kai prezentuje się wspaniale, dzierży dwie katany, a jego ubiór i kolorystyka bardzo fajnie się komponuje. Czarny z czerwonym to dobre połączenie, a wzory na spodniach podkreślają tę spójność kolorystyczną. Bardzo mi się podoba ta figurka, a Wam?

Czytaj dalej
Postaci
6

Nya - Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Nya w tym zestawie Pościg w NINJAGO City 70607 wygląda bardzo groźnie, a jej styl znacząco odbiega od tego, co widzieliśmy do tej pory w serialu LEGO Ninjago. Ubiór naszych bohaterów bardzo odbiega od tego, co do tej pory widzieliśmy w serialu. Zauważyliście ten pieprzyk na policzku Nya?

Czytaj dalej
Postaci
8

Lloyd - Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Lloyd to kolejna figurka z zestawu Pościg w NINJAGO City 70607. Nie będę ukrywał, że Lloyd to moja ulubiona postać z Ninjago. W tym zestawie fryzura Lloyda jest mega, bardzo mi się podoba. Jak na zielonego ninja przystało, LLoyd nosi zielony dres i czarne spodnie. Ciekawe jak smakuje napój, kótry pije Lloyd, jak myślicie?

Czytaj dalej
Postaci
5

Oficer Toczek - Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Oficer Toczek to kolejna figurka z zestawu o nazwie: Pościg w NINJAGO City 70607. Toczek to oddany swojej pracy policjant, którego zadaniem jest łapanie przestępców. Co prawda, wyglada groźnie, ale czy rzeczywiście tak jest? O tym przekonać możemy się w filmie LEGO Ninjago Movie. Kto z Was lubi Oficera Toczka?

Czytaj dalej
Postaci
4

Zbir Armia Rekinów - Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Zbir z Armii Rekinów zbytnio się panoszy. To kolejna figurka LEGO z zestawu LEGO Ninjago Pościg w NINJAGO City 70607. Ten gostek w tej dziwnej czapeczce wygląda dość śmiesznie. Czy uda mu się ukraść ostatnie pieniądze Hama? A może przeszkodzi mu w tym LLoyd, Nya i Oficer Toczek? Trzeba przyznać, że w tej figurce młotek rybny jest komiczny, no nie?

Czytaj dalej
Postaci
5

Ham - Pościg w NINJAGO City 70607

22.07.2017

Ham, to minifigurka, która wchodzi w skład zestawu LEGO Ninajgo Pościg w NINJAGO City 70607. Ham to jedna z postaci występujących w LEGO Ninjago Movie, czyli filmie LEGO Ninjago, który niebawem trafi do kin. Ham to spokojny sprzedawca ryb, warzyw i owoców. Niestety przytrafiło mu się coś złego, zbiry z gangu rekina ciągle go nękają. 

Czytaj dalej
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!