logo loader
Aktualności - Poradniki
Poradniki

Jak przejść LEGO Przygodę na 100

05.09.2017

Poniżej prezentuje Wam całą playlistę, czyli wszystkie moje filmy, w jaki sposób przejść poszczególne etapy LEGO Przygody na 100%. Jeżeli zastanawiacie się, jak przejść dany poziom, by odnaleźć wszystkie rzeczy albo gdzieś utknęliście to zapraszam do oglądania!

Czytaj dalej
Poradniki

Jak odblokować Policyjną Rikszę Motorową z LEGO Ninajgo Movie w LEGO Worlds

25.07.2017

Jeżeli posiadacie LEGO Worlds i chcielibyście odblkować ZA DARMO Policyjną Rikszę Motorową z zestawu Pościg w Ninajgo City z LEGO Ninjago Movie to służę pomocą. Poniżej podaję kod do odblokowania tego pojazdu w LEGO Worlds. Pojazd mogą odbkować tylko posiadacze jednego z nowych zestawów z LEGO Ninjago, cieszy fakt, że ten kod jest uniwersalny i może go uzyć każdy. Jeżeli jesteście na stronie głównej w grze LEGO Worlds to zjeżdżacie na przycisk niżej o nazwie: Wprowadź kod i tam wpisujecie: "PPA72V". I gotowe! Odblkowaliście kod do tego pojazdu, teraz wystarczy wejść do świata gry i w zakładkę pojazdy, z której wybieramy ten pojazd. Kosztuje on 10 000 monet. Proszę o udostępnienie tego poradnika dalej, niedługo więcej poradników i newsów ze świata LEGO. Poradnik w postaci filmu możecie obejrzeć poniżej.

Czytaj dalej
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!