logo loader
Aktualności - Artykuły
Artykuły

LEGO Ninjago 77 Odcinek

05.02.2018

Niedawno miałem okazję obejrzeć w języku angielskim odcinek 77 LEGO Ninjago, którego tytuł to Demon i Smok - to moje tłumaczenie, a więc nie jest oficjalne. W odcinku tym dowiedzieliśmy się paru nowych rzeczy, a także potwierdziły się teorie związane próbą wskrzeszenia Garmadona. Odcinek zaczyna się od rozmowy ninja na statku z Harumi. Nasi bohaterowie dowiedzieli się, że mogą zdobyć informacje o Gangu Synów Garmadona poprzez przsłuchanie złapanego złoczyńcy. Aby to uczynić Lloyd wpadł na pomysł, aby użyć herbaty prawdy, po wypiciu, której nie da się kłamać. Ninja udają się do herbaciarni i tam też dowiadują sie o histori Smoka i Demona, a także Pierwszego Mistrza Spinjitzu.  Cole i Zane dostają informacje, gdzie będą przebywali członkowie Gangu Synów Garmadona, udają się tam pod przykrywką. Ale niestety Cole zostaje rozpoznany, w tej samej chwili reszta ninja nadciąga z pomocą. Dochodzi do walki między Mr E a Lloydem, w której Lloyd ma zdecydowaną przewagę, niestety Zane pomaga Mr E wyjść z opresji. Lloyd jednak zdaje sobie sprawę, że Zane nie jest zdrajcą, tylko chce zdobyć zaufanie wrogów ninja. Więcej szczegółów na ten temat w moim odcinku na yt, link poniżej.  

Czytaj dalej
Artykuły

Czy HARUMI to SIOSTRA LLOYD LEGO NINJAGO PO POLSKU

31.01.2018

W dzisiejszym moim rozważaniu o LEGO Ninjago Sezon 8, odpowiemy sobie na pytanie, czy Harumi to siostra LLoyda? Mówiąc szczerze, gdy tworzyłem film na temat miłości LLoyda i Harumi, patrząc na ich wspólne zdjęcie nagle przez myśl przeszło mi to pytanie, także zmieniłem w trakcie tworzenia filmu swoją koncepcję. Czy Harumi to siostra LLoyda? W serialu animowanym dla młodej widowni wszystko jest możliwe, jednakże taka kategoria wiekowa ma pewne ograniczenia. Obstawiam, że Harumi to nie jest siostra Lloyda. Jednakże twórcy LEGO Ninjago mogą nas zaskoczyć nie raz i nie dawa. Jeżeli chcecie poznać dokładnie moje rozważania na ten temat, to zapraszam Was do filmu.

Czytaj dalej
Artykuły

LEGO Ninjago 76 Odcinek

29.01.2018

Niedawno swoją premierę miał odcinek 76 LEGO Ninjago. W którym w końcu przedstawioni, chociaż krótko zostali nowi antagoniści serii. Mówię tutaj o Mr. E oraz Ultra Violet. Generałowie gangu Synów Garmadona postanowili zaatakować pałac, który swoją drogą doszczętnie zniszczyli, aby zdobyć dugą Oni maskę. Mimo wysiłków Ninja,  niestety udaje im się zdobyć Oni maskę. Niestety w ataku na pałac wydażyło się coś strasznego! W odcinku poznajemy również sekret księżniczki Harumi oraz mały wstęp do miłosnej sagi z nią a Lloydem. To nie wszystko, czyżby Cole miał odegrać ważną role w odnalezieniu Mistrza Wu?    

Czytaj dalej
Artykuły

Czy Skylor powróci w LEGO Ninjago Sezon 8

05.09.2017

Wielu z Was zadawało pytanie, czy miłość Kaia powróci w seoznie 8 LEGO Ninjago? O kim mowa? Oczywiście mówię tutaj o Skylor. Twórca serialu LEGO Ninjago w odpowiedzi na pytanie zadane przez widza wyjaśnił, czy zobaczym jeszcze tę postać w Ninjago. Co dokładnie powiedział? Przekonajcie się sami oglądając poniżej film.

Czytaj dalej
Artykuły

Moje oczekiwania, co do sezonu 8 LEGO Ninjago

02.09.2017

8 sezon LEGO Ninjago zbliża się wielkimi krokami, warto aby zrobić małe podsumowanie tego, co oczękuję wraz z nadejściem nowego sezonu LEGO Ninjago. Stworzyłem film, w którym dokładnie opisuję, co chciałbym aby pojawiło się w nowych odcinkach LEGO Ninjago. Film nagrałem wraz z Doriankiem, który również prowadzi swój kanał. Zapraszam do oglądania!

Czytaj dalej
Artykuły

Czy Garmadon powróci LEGO Ninajgo Sezon 8

05.08.2017

W moich rozważaniach dotyczących seoznu 8 LEGO Ninajgo poruszyłem kwestię, która jest bardzo ciekawa i intrygująca, mianowicie - chodzi o powrót Garmadona. Czy jest on w ogóle możliwy? Czy Garmadon jest w stanie powrócić jeszcze do LEGO Ninjago? Kwestia ta jest bardzo poruszająca dla środowiska fanów Ninjago i wiele wskazuje na to, że jednak Garmadon... Zobaczcie moje rozważania na ten temat wystarczy kliknąć i obejrzycie film z moich przemyśleń tutaj -> Czy Garmadon powróci? LEGO Ninajgo Sezon 8

Czytaj dalej
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!