logo loader
Aktualności - Bajki
Bajki

Bajka Świnka Peppa i Lalki LOL Surprise otwierają jajka niespodzianki kinder odc 1

15.09.2017

Pierwszy odcinek z nowej bajki, w której Świnka Peppa i Lalki Lol Surprise otwierają kinder niespodzianki. Co znajduje się we wnętrzu jajka niespodzianki? Zobaczycie, na pewno oglądając ten odcinek. Dzisiaj Świnka Peppa otwiera jajko Świnki Peppy. Kto lubi jajka niespodzianki? Zapewne wszyscy! Film obejrzycie poniżej.

Oglądaj
Bajki

Nya kontra Kai - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 5

06.09.2017

Piąty odcinek, w którym tym razem bohaterką jest Nya. Czasami kobiet nie da się zrozumieć, ale czy na pewno? Ten odcinek daje dużo do myślenia w tej kwestii. Jest nam dane też zobaczyć mecha Nya w akcji. Niezłej wielkości on jest! Zapraszam do oglądania.

Oglądaj
Bajki

Bajka Swinka Peppa bajka po polsku - Borówka dostaje strzykawkę w pupę Gang Świeżaków Odcinek 4

03.09.2017

Świnka Peppa ma wielu przyjaciół, jednymi z tych przyjaciół są członkowie Gangu Świeżaków! W tym odcniku Borówka będzie miał nietpową prośbę do Świnki Peppy, zobaczcie o co może chodzić!

Oglądaj
Bajki

Bajka Swinka Peppa bajka po polsku - Świnka Peppa odwiedza nowy dom Barbie Odcinek 3

02.09.2017

Trzeci odcinek bajki z udziałem Świnki Peppy. Tym razem nasza bohaterka poznaje lalkę Barbie. Co z tego spotkania wyniknie? Zobaczcie sami niesamowite przygody Barbie i Świnki Peppy.

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Tata Świnka przykleił się do lodówki Odcinek 2

01.09.2017

Drugi odcinek najlepszej bajki na świecie! W tym odcinku pechowy tata świnka przykleił się do lodówki? Co zrobić? Jak go uratować? Zobaczcie odcinek i dajcie znać jak wam się podoba!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Świnka Peppa gra w eurobiznes Odcinek 1

02.08.2017

Pierwszy odcinek z najlepszej bajki na świecie, czyli Świnka Peppa! Tworzymy bajki dla dzieci na podstawie bajek i kostiumów. Siostrzyczka Peppa gra ze swoim braciszkiem Georgem w Eurobiznes, czyli tzw. monopoly. Jesteście ciekawi kto wygra? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Garmadon zabija Mistrza Wu Upadek Mistrza - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 4

29.07.2017

Czwarty odcinek LEGO Ninjago Movie na podstawie zestawów LEGO. Tym razem Mistrz Wu i Kai wybierają się na wyprawę do dżungli, aby odszukać mapy do świątyni, w której znajduje się broń ostateczna. Tam spotykają Garmadona, który również szuka tej świątyni, co z tego wyniknie? Czy Garmadon zostanie pokonany? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Lalki LOL Surprise konkurs Top Model Odcinek 5

28.07.2017

Piąty odcinek Świnki Peppy właśnie się pojawił na naszym kanale i stronie. W dzisiejszym odcinku Świnka Peppa, Lalki z LOL Surprise oraz Masza i Niedźwiedź wezmą udział w konkursie piękności Top Model, która z tych postaci zostanie najpiękniejszą zabawką w świecie zabawek? Wiecie, że są tam też bańki mydlane? Nie zwlekajcie, zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Jay ratuje swoich rodziców Odrzutowiec Błyskawica - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 3

27.07.2017

Ed i Edna rodzice Jaya wybrali się na zakupy do poznanego już przez nas sklepikarza Hama, który ma nieopodal niewielki sklep z warzywami, rybami, a także owocami. Niestety spokój i sielankę rodziców Jaya zakłóciły zbiry z Armi Rekinów, tym razem jest ich więcej i dowodzi nimi tajemniczy przeciwnik! Czy Jay zdoła uratować swoich rodziców? Zobaczcie sami!  

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Lalki LOL Surprise sikają i płaczą Odcinek 4

26.07.2017

To już czwarty albo piąty odciek bajek na podstawie zabawek LOL Surprise. Laleczki z tej serii mają naprawdę bardzo ciekawe i niecodzienne funckje! Tym razem Świnka Peppa sprawdzi czy te laleczki potrafią płakać i sikać, jak się je nakarmi. Ciekawe, co z tego wyjdzie i co mają do powiedzenia na ten temat siostrzyczki LOL Surprise? Zobaczcie sami, zapraszam do oglądania!

Oglądaj
Bajki

Zane i Kai i tajemniczy zwój Wu Szkolenie Spinjitzu - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 2

26.07.2017

Drugi odcinek bajki LEGO Ninjago na podstawie LEGO Ninjago Film, w którym to Zane i Kai spotykają się na sali treningowej w dojo, aby poćwiczyć. Trening to ciężka rzecz, więc ninja należy się też odpoczynek, w dojo znajduje się tajemniczy zwój mistrza Wu, jesteście ciekawi, co to za zwój? Jeżeli tak to obejrzyjcie ten odcinek! Naprawdę warto, bo jest nieziemsko śmieczny.

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa otwiera lalki lol surprise Odcinek 3

25.07.2017

Świnka Peppa uwielbia otwieranie niespodzianek, kto zresztą tego nie lubi, prawda? W dzisiejszym odcinku Świnka Peppa dostanie kulki niespodzianki z serii LOL Surprise i będzie je otwierała, ciekawe, jaka laleczka zostanie odkryta przez Świnkę? Jedno jest pewne, Świnka Peppa pozna już czwartą lalkę LOL Surprise, jesteście ciekawi jaką? Bo ja tak!

Oglądaj
Bajki

LLoyd kontra zbir z armi rekina - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 1

23.07.2017

Pierwszy, ale nie ostatni odcinek z klocków LEGO Ninjago Movie. W tym odcinku Ham, biedny sprzedawca ryb i warzyw, w końcu zarobił więcej pieniędzy. Ale czy na pewno Hamowi się poszczęściło? Czy LLoyd i Nya pomogą sklepikarzowi i odzyskają jego dorobek, na który pracował tyle czasu? Obejrzyjcie sami.

Oglądaj
Bajki

Świnka Peppa i Psi Patrol - Ogromny deszcz Lalki LOL Surprise Odcinek 3

22.07.2017

Odcinek 3 LOL Surprise, w którym Świnka Peppa i Psi Patrol muszą uratować siostrę Cecyli. Nadchodzi ogromny i ulewny deszcz LOL Surprise. Czy Peppie uda się uratować siostrę Cecyli? Jak wygląda Cecylia i co dokładnie kryje się w kulkach niespodziankach? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa i Lalki LOL Surprise Bomba w domu świnki peppy Odcinek 2

22.07.2017

LOL Surprise to kule niespodzianki z siedmioma warstwami, w której możemy odkryć niesamowite zabawki, naklejki i lalkę. W drugim odcinku przygód zabawek LOL Surprise Świnka Peppa z Georgem odnajdą bombę w sowim domu? Ale czy na pewno to jest bomba? A może coś innego? Obejrzyjcie i przekonajcie się!

Oglądaj
Bajki

Świnka Peppa i Strażak Sam otwierają Lalki LOL Surprise Odcinek 1

21.07.2017

LOL Surprise to kule niespodzianki z siedmioma warstwami, w której możemy odkryć niesamowite zabawki, naklejki i lalkę. W tej bajce dla dzieci Strażak Sam i Świnka Peppa otwierają taką magiczną i zaczarowaną kulę niespodziankę, zobaczcie, czy uratowali Lalke LOL Surprise?

Oglądaj
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!