logo loader
Aktualności - Bajki
Bajki

Rodzinka Playmobil Świnka Peppa jajka niespodzianki w przedszkolu

03.02.2018

Świnka Peppa odwiedza przedszkole Playmobil! Oczywiście Świnka Peppa nie przychodzi z pustymi rękoma! Peppa przyniosła jajko niespodziankę kinder, jesteście ciekawi, co było w środku tego jajka? Jeżeli tak to zapraszam Was do filmu! Bajki dla dzieci, tylko u nas! Tworzymy bajki z pasją i dla każdego! Jeżeli szukasz darmowych bajek online to jest to doskonałe miejsce dla Ciebie! Na naszej stronie dostępne również są gry dla dzieci! 

Oglądaj
Bajki

Barbie po polsku Skipper i Chelsea odwiedzają Barbi zabawki bajki dla dzieci

02.02.2018

Do Babrie w końcu, w odwiedziny przejażdżają jej siostry - Skipper oraz Chelsea. Jesteście ciekawi jak potoczą się przygody tej trójki i co wydarzy się w domu Barbie? Jeżeli tak to zapraszam Was do obejrzenia tej bajki online! Na pewno będzie to kawał dobrej zabawy. Bajki dla dzieci, tylko u nas! Tworzymy bajki z pasją i dla każdego! Jeżeli szukasz darmowych bajek online to jest to doskonałe miejsce dla Ciebie! Na naszej stronie dostępne również są gry dla dzieci! 

Oglądaj
Bajki

Barbie Vlog Po Polsku Przyjazd Skipper i Chelsea bajki dla dzieci

01.02.2018

Lubicie Barbie? A lubicie Vlogi? To w takim razie mamy dla Was, coś, co na pewno pokochacie! Barbie lubi od czasu do czasu nakręcić swojego Vloga! Tym razem zapowiada się przyjazd jej sióstr! Skipper i Chelsea przyjadą nie długo? Zobaczcie sami!  Bajki dla dzieci, tylko u nas! Tworzymy bajki z pasją i dla każdego! Jeżeli szukasz darmowych bajek online to jest to doskonałe miejsce dla Ciebie! Na naszej stronie dostępne również są gry dla dzieci! 

Oglądaj
Bajki

Playmobil po polsku Złamana Ręka w Szpitalu zabawki bajki dla dzieci

31.01.2018

Ferie zimowe już niedługo się rozpoczną w krainie Playmobil. Ale Tomek jest czymś zmartwiony? Czym? Tego dowiecie się oglądając ten odcinek. W tym odcinku stanie się też coś niezwykłego, siostra Tomka też tutaj wystąpi. Zobacz i oglądaj nasze bajki dla dzieci Playmobil.

Oglądaj
Bajki

Wypadek w szkole i pierwszy śnieg - zabawki bajki dla dzieci

05.12.2017

W szkole trwają zajęcia, ale niestety nie odbyły się one całkowicie pozytywnie, doszło bowiem do wypadku w którym wziłą udział Tomek, czy coś mu sie stało? Zobaczcie sami oglądając film. Darmowe bajki dla dzieci tylko u mnie.

Oglądaj
Bajki

Gang Świeżaków 2 - Borówka i Rzodkiewka przeglądają magazyn PLAYMOBIL

05.12.2017

Do naszej załogi bajkowej dołącza bajeczka o Gangu Świeżaków 2. Zobaczcie co Borówka przyniosła Rzodkiewce, to jakiś magazyn? To magazyn Playmobil, ciekawe co w nim jest? Bajki online za darmo tylko u nas.

Oglądaj
Bajki

Rodzinka Barbie - Święta u Barbie Ubieranie CHOINKI bajki dla dzieci

04.12.2017

Ken i Barbie ubierają swoją pierwszą wspólną choinkę, w domu jest też już dziecko barbie i kena. Zobaczcie jak spędzają święta ken i barbie. Bajki dla dzieci online tylko na moim kanale.

Oglądaj
Bajki

Barbi rodzi dziecko babrie rodzi - bajki dla dzieci

04.12.2017

W tym odcinku Barbie, która jest w ciąży w końcu rodzi dziecko. Okazuje się, że barbie będzie miała córeczkę, czy wszystko będzie w porządku i narodziny odbędą się bez komplikacji? Darmowe bajki dla dzieci tylko u nas.

Oglądaj
Bajki

Bajka Świnka Peppa dostała prezent jajko niespodzianke od Psi Patrol bajki dla dzieci zabawki

02.12.2017

Świnka Peppa dostała od Psiego Patrolu niesamowity prezent, z którego bardzo się ucieszyła. Tym prazentem jest jajko niespodzianka z Żółwiami Ninja. Jak myślicie, co było w środku? Darmowe bajki dla dzieci online tylko na naszym kanale.

Oglądaj
Bajki

Strażak Sam w szpitalu Odwiedziny Świnki Peppy i Tomek Pocąg Bajki dla dzieci playmobil

01.12.2017

Strażak Sam jest ciężko ranny i leży w szpitalu. Ale nie martwcie się, ma on dobrą opiekę a niedługo odwiedzą go jego przyjaciele, jak myślcicie kto to? I co stało się Strażakowi Samowi? Darmowe bajki dla dzieci online tylko tutaj.

Oglądaj
Bajki

Rodzinka Playmobil Tomek dostał karę za spóźnienie szkoła zabawki bajki dla dzieci

01.12.2017

Tomek lubi sobie spać, z tego powodu spóźnił się na swoją pierwszą lekcję w szkole, czy nauczycielka da surową karę Tomkowi? Tego dowiecie się oglądając tę bajkę playmobil. Darmowe bajki online dla dzieci tylko tutaj!

Oglądaj
Bajki

3 Świnki Peppy i kinder niespodzianka bajki dla dzieci zbawaki

30.11.2017

Świnka Peppa odnalazła 2 siostry, skąd wzięły się 3 świnki peppy? To jest przecież niemożliwe! Wszystko wyjaśni sie w tym odcinku, w którym również mamy otwieranie jajka niespodzianki kider. Zobaczcie, co było w tym jajku. Bajki dla dzieci za darmo tylko tutaj.

Oglądaj
Bajki

Rodzinka Playmobil Tomek spóźni się do SZKOŁY zabawki bajki dla dzieci

29.11.2017

Tomek lubi sobie pospać, jak każde młode dziecko. Wczoraj długo siedział na komputerze, dzisiaj niestety nie ma wolnego od szkoły, więc rodzice muszą obudzić Tomka, żeby się nie spóźnił. Bajki dla dzieci za darmo tylko tutaj!

Oglądaj
Bajki

Szkoła Playmobil opening otwieranie zabawek dla dzieci

29.11.2017

Nasze nowe zabawki to ogromne pudełko z zestawem Szkoła Playmobil, zestaw jest idealny dla dzieci do zabwa. Na pewno z tego zestawu będzie wiele odcinków bajeczek.

Oglądaj
Bajki

Kalendarz Adwentowy Bajka Playmobil Po Polsku Rodzinka Playmobil

28.11.2017

Tomek i Ania z rodzinki Playmobil dostali od rodziców wielki kalendarz adwentowy ze słodyczami kinder, nie mogli się doczekać jakie słodycze były w środku i otworzyli cały kalendarzyk w kształcie choinki. Zapraszamy do oglądania darmowych bajek online u nas!

Oglądaj
Bajki

Oonies Baloniki ze zwierzętami Zestaw startowy zabawki dla dzieci bajki cobi

28.11.2017

Najnowsza forma zabawy od Cobi. Maszyna do tworzenia zwierząt z blaoników! To doskonała zabawa dla każdego dziecka. Baloniki dla dzieci to coś, co każde dziecko uwielbia. Zapraszamy do oglądania.

Oglądaj
Bajki

Rodzinka Barbie pechowy wypadek kena najlepszy dzień barbie bajki dla dzieci zabawki

28.11.2017

Najnowszy odcinek przygód rodzinki barbie, czyli kena i barbi. W tym odcinku Barbie szykuje sie do swojego ślubu z kenem, Ken natomiast miał pechowy dzień, dlaczego? Zobaczcie sami, co wydarzyło się w tym odcinku. Darmowe bajki dla dzieci online tylko na tej stronie.

Oglądaj
Bajki

Sprzeczki koleżanek Barbie bajki dla dzieci zbawki

27.11.2017

Barbie zaprosiła swoje koleżanki do swojego domu aby im ogłosić wielką i cudowną nowinę, że zaręczyła się z kenem, jak takie wiadomości przyjmą koleżanki barbi? Zobaczcie sami co z tego wyniknie, zapraszamy do oglądania naszych fdarmowych bajek dla dzieci!

Oglądaj
Bajki

Wróżka zębuszka przyszła po ząbka Bajka Playmobil Po Polsku Rodzinka Playmobil

27.11.2017

W dzisiejszej bajce playmobil, rodzinę playmobile odwiedza wróżka zębuszka, która przleciała po ząbek Tomka. Tomek niedawno był wyrwać ząbek u dentysyty, ale nie wierzy on do końca we wróżki. Jak myślicie, co dostanie Tomek od wróżki i co zrobi z prezentem? Bajki dla dzieci darmowe online tylko u nas!

Oglądaj
Bajki

Tomek boi się wizyty u dentysty Bajka Playmobil Po Polsku Rodzinka Playmobil

27.11.2017

Playmobil to najlepsze bajki na świecie! Tomek w tym odcinku boi się wizyty u dentysty, ale tego nie pokazuje. Czy będzie na tyle odważny, żeby stawić czoło dentyście? Ania się z niego śmieje. Bajka dla dzieci na podstawie klocków playmobil. Darmowe bajki dla dzieci online tylko na naszej stronie!

Oglądaj
Bajki

Zaręczyny Barbie Czy Barbi kocha Kena Rodzinka barbie bajki dla dzieci

26.11.2017

Nasza kolekcja bajek wzbogaciła się o bajki Barbie. Rodzinka Barbie to nowa seria bajek i zabawek dla dzieci. W tym odcinku Barbi zaręcza się z Kenem, czy Barbie przyjmie jego zaręczyny? Dowiemy się w tym odcinku! Na naszej stronie znajdziecie wiele bajek za darmo online zapraszamy!

Oglądaj
Bajki

Bajka Playmobil Po Polsku Rodzinka Playmobil Świnka Peppa jajka niespodzianki w przedszkolu

26.11.2017

Bajeczka z otwieraniem jejek niespodzianek kinder. Świnka Peppa odwiedziła przedszkole playmobil i przyniosła kinder niespodziankę. Otworzymy ją sobie i zobaczymy, co w niej będzie. Jak myślicie? Darmowe bajki online dla dzieci tylko na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania :)

Oglądaj
Bajki

Bajka Świnka Peppa i Lalki LOL Surprise otwierają jajka niespodzianki kinder odc 1

15.09.2017

Pierwszy odcinek z nowej bajki, w której Świnka Peppa i Lalki Lol Surprise otwierają kinder niespodzianki. Co znajduje się we wnętrzu jajka niespodzianki? Zobaczycie, na pewno oglądając ten odcinek. Dzisiaj Świnka Peppa otwiera jajko Świnki Peppy. Kto lubi jajka niespodzianki? Zapewne wszyscy! Film obejrzycie poniżej.

Oglądaj
Bajki

Nya kontra Kai - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 5

06.09.2017

Piąty odcinek, w którym tym razem bohaterką jest Nya. Czasami kobiet nie da się zrozumieć, ale czy na pewno? Ten odcinek daje dużo do myślenia w tej kwestii. Jest nam dane też zobaczyć mecha Nya w akcji. Niezłej wielkości on jest! Zapraszam do oglądania.

Oglądaj
Bajki

Bajka Swinka Peppa bajka po polsku - Borówka dostaje strzykawkę w pupę Gang Świeżaków Odcinek 4

03.09.2017

Świnka Peppa ma wielu przyjaciół, jednymi z tych przyjaciół są członkowie Gangu Świeżaków! W tym odcniku Borówka będzie miał nietpową prośbę do Świnki Peppy, zobaczcie o co może chodzić!

Oglądaj
Bajki

Bajka Swinka Peppa bajka po polsku - Świnka Peppa odwiedza nowy dom Barbie Odcinek 3

02.09.2017

Trzeci odcinek bajki z udziałem Świnki Peppy. Tym razem nasza bohaterka poznaje lalkę Barbie. Co z tego spotkania wyniknie? Zobaczcie sami niesamowite przygody Barbie i Świnki Peppy.

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Tata Świnka przykleił się do lodówki Odcinek 2

01.09.2017

Drugi odcinek najlepszej bajki na świecie! W tym odcinku pechowy tata świnka przykleił się do lodówki? Co zrobić? Jak go uratować? Zobaczcie odcinek i dajcie znać jak wam się podoba!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Świnka Peppa gra w eurobiznes Odcinek 1

02.08.2017

Pierwszy odcinek z najlepszej bajki na świecie, czyli Świnka Peppa! Tworzymy bajki dla dzieci na podstawie bajek i kostiumów. Siostrzyczka Peppa gra ze swoim braciszkiem Georgem w Eurobiznes, czyli tzw. monopoly. Jesteście ciekawi kto wygra? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Garmadon zabija Mistrza Wu Upadek Mistrza - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 4

29.07.2017

Czwarty odcinek LEGO Ninjago Movie na podstawie zestawów LEGO. Tym razem Mistrz Wu i Kai wybierają się na wyprawę do dżungli, aby odszukać mapy do świątyni, w której znajduje się broń ostateczna. Tam spotykają Garmadona, który również szuka tej świątyni, co z tego wyniknie? Czy Garmadon zostanie pokonany? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Lalki LOL Surprise konkurs Top Model Odcinek 5

28.07.2017

Piąty odcinek Świnki Peppy właśnie się pojawił na naszym kanale i stronie. W dzisiejszym odcinku Świnka Peppa, Lalki z LOL Surprise oraz Masza i Niedźwiedź wezmą udział w konkursie piękności Top Model, która z tych postaci zostanie najpiękniejszą zabawką w świecie zabawek? Wiecie, że są tam też bańki mydlane? Nie zwlekajcie, zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Jay ratuje swoich rodziców Odrzutowiec Błyskawica - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 3

27.07.2017

Ed i Edna rodzice Jaya wybrali się na zakupy do poznanego już przez nas sklepikarza Hama, który ma nieopodal niewielki sklep z warzywami, rybami, a także owocami. Niestety spokój i sielankę rodziców Jaya zakłóciły zbiry z Armi Rekinów, tym razem jest ich więcej i dowodzi nimi tajemniczy przeciwnik! Czy Jay zdoła uratować swoich rodziców? Zobaczcie sami!  

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa bajka po polsku - Lalki LOL Surprise sikają i płaczą Odcinek 4

26.07.2017

To już czwarty albo piąty odciek bajek na podstawie zabawek LOL Surprise. Laleczki z tej serii mają naprawdę bardzo ciekawe i niecodzienne funckje! Tym razem Świnka Peppa sprawdzi czy te laleczki potrafią płakać i sikać, jak się je nakarmi. Ciekawe, co z tego wyjdzie i co mają do powiedzenia na ten temat siostrzyczki LOL Surprise? Zobaczcie sami, zapraszam do oglądania!

Oglądaj
Bajki

Zane i Kai i tajemniczy zwój Wu Szkolenie Spinjitzu - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 2

26.07.2017

Drugi odcinek bajki LEGO Ninjago na podstawie LEGO Ninjago Film, w którym to Zane i Kai spotykają się na sali treningowej w dojo, aby poćwiczyć. Trening to ciężka rzecz, więc ninja należy się też odpoczynek, w dojo znajduje się tajemniczy zwój mistrza Wu, jesteście ciekawi, co to za zwój? Jeżeli tak to obejrzyjcie ten odcinek! Naprawdę warto, bo jest nieziemsko śmieczny.

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa otwiera lalki lol surprise Odcinek 3

25.07.2017

Świnka Peppa uwielbia otwieranie niespodzianek, kto zresztą tego nie lubi, prawda? W dzisiejszym odcinku Świnka Peppa dostanie kulki niespodzianki z serii LOL Surprise i będzie je otwierała, ciekawe, jaka laleczka zostanie odkryta przez Świnkę? Jedno jest pewne, Świnka Peppa pozna już czwartą lalkę LOL Surprise, jesteście ciekawi jaką? Bo ja tak!

Oglądaj
Bajki

LLoyd kontra zbir z armi rekina - bajka po polsku lego ninjago movie Odc 1

23.07.2017

Pierwszy, ale nie ostatni odcinek z klocków LEGO Ninjago Movie. W tym odcinku Ham, biedny sprzedawca ryb i warzyw, w końcu zarobił więcej pieniędzy. Ale czy na pewno Hamowi się poszczęściło? Czy LLoyd i Nya pomogą sklepikarzowi i odzyskają jego dorobek, na który pracował tyle czasu? Obejrzyjcie sami.

Oglądaj
Bajki

Świnka Peppa i Psi Patrol - Ogromny deszcz Lalki LOL Surprise Odcinek 3

22.07.2017

Odcinek 3 LOL Surprise, w którym Świnka Peppa i Psi Patrol muszą uratować siostrę Cecyli. Nadchodzi ogromny i ulewny deszcz LOL Surprise. Czy Peppie uda się uratować siostrę Cecyli? Jak wygląda Cecylia i co dokładnie kryje się w kulkach niespodziankach? Zobaczcie sami!

Oglądaj
Bajki

Swinka Peppa i Lalki LOL Surprise Bomba w domu świnki peppy Odcinek 2

22.07.2017

LOL Surprise to kule niespodzianki z siedmioma warstwami, w której możemy odkryć niesamowite zabawki, naklejki i lalkę. W drugim odcinku przygód zabawek LOL Surprise Świnka Peppa z Georgem odnajdą bombę w sowim domu? Ale czy na pewno to jest bomba? A może coś innego? Obejrzyjcie i przekonajcie się!

Oglądaj
Bajki

Świnka Peppa i Strażak Sam otwierają Lalki LOL Surprise Odcinek 1

21.07.2017

LOL Surprise to kule niespodzianki z siedmioma warstwami, w której możemy odkryć niesamowite zabawki, naklejki i lalkę. W tej bajce dla dzieci Strażak Sam i Świnka Peppa otwierają taką magiczną i zaczarowaną kulę niespodziankę, zobaczcie, czy uratowali Lalke LOL Surprise?

Oglądaj
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!