logo loader
Aktualności - Newsy
Newsy

Czy Sezon 8 LEGO Ninajgo jest ostatnim

15.09.2017

Wielu z Was, zadaje mi pytanie, czy sezon 8 LEGO Ninjago będzie ostatnim sezonem serialu, który leci na Cartoon Network? Niedawno współtwórca LEGO Ninjago napisał, że finałowy odcinek został ukończony. Czy to oznacza koniec LEGO Ninjago? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej w filmie.      

Czytaj dalej
Newsy

LEGO Ninjago WU CRU aktualizacja z LEGO Ninjago Movie

13.09.2017

LEGO Ninjago WU CRU, gra dostępna na tabelty i komórki dotycząca LEGO Ninjago doczekała się aktualizacji w postaci dodatków z nadchodzącego filmu kinowego z LEGO Ninjago. Aktualizacja odświeżyła wygląd całej aplikacji, dodane zostały nowe pojazdy oraz misje. Możemy również zbierać naklejki LEGO Ninjago Movie oraz pograć w zupełnie nowe gry związane z LEGO.  Jako pierwszy przeszedłem nowe misje związane z LEGO Ninjago Movie. Zapraszam do obejrzenia wszystkich odcinków z tejże gry. Poniżej.

Czytaj dalej
Newsy

Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8

01.08.2017

Nie tak dawno temu na San Diego Comic Con zostął ogłoszony i przedstawiony 8 sezon LEGO Ninajgo a w tym zwiastun z tego sezonu. Jeżeli chodzi o mnie to z tym zwiastunem miałem styczność dopiero pierwszego sierpnia, gdzie razem z Wami obejrzałem sobie go i dokonałem szczegółowej analizy i przedstawiłem swoje teorie. Film możecie zobaczyć tutaj -> Zwiastun LEGO Ninjago Sezon 8 Sezon 8 zapowiada się niezwykle ciekawie, na wstępnie widać, że wizualnie (nie chodzi tylko o stroje ninja) zbliżony jest do filmu LEGO Ninjago, ma też trochę mroczniejszy klimat. Dzięki zwiastunowi poznajemy naszych antagonistów, czyli prawdopodobnych przeciwników Ninja. LLoyd również został pokazany na tym trailerze, z tego, co udało się nam wywnioskować, to reszta ninja nie walczy już ze złem i nie trenuje, poszła po prostu w stan spoczynku. Co sądzicie to tym trailerze?

Czytaj dalej
Newsy

Nowa aktualziacja do LEGO Ninajgo Wu Cru doda LEGO Ninajgo Movie

30.07.2017

Jeżeli ktoś nie chce czytać materiału to zapraszam do wersji wideo tutaj -> LEGO Ninajgo Movie w LEGO Ninajgo Wu Cru To już pewne na 100% LEGO Ninjago Wu Cru, aplikacja na telefony i tablety o LEGO Ninjago doczeka się aktualizacji, która wprowadzi rzeczy związane z nadchodzącym filmem LEGO Ninjago. Zazwyczaj WU Cru dostawało aktualizacje właśnie w momencie premier nowego sezonu serialu bądź wprowadzeniu specjalnych wydarzeń z LEGO. I tym razem tak będzie, możemy spodziewać się, że twórcy aplikacji wprowadzą nowe dodatki związane z filmem. Prawdopodbnie zmiany wejdą w życie w chwili premiery filmu!  

Czytaj dalej
Newsy

LEGO Ninjago Gra Wideo system umiejętności i rozwój broni

27.07.2017

Mam dla Was nowe informacje na temat LEGO Ninajgo Gra Wideo! Jak możemy dowiedzieć się z nowego zwiastuna do gry LEGO Ninjago będziemy mogli rozwijać, ulepszać i zmieniać wygląd broni, które dzierżą postacie w tej grze. Nie wiemy jeszcze czy zmiana broni dotyczy tylko postaci ninja i czy możemy na postaciach zmieniać uzbrojenie, byłoby mega, co nie? To nie wszystko, co wiemy! W grze będzie dostępny system umiejętości, będziemy mogli rozwijać umiejętności bojowe postaci i jeśli, zechcecie to będziecie mogli je sprawdzić w walce z innymi osobami. Prawdopodbnie w grze zwiedzimy całe miasto Ninajgo Co o tym sądzicie? Czekam na więcej!

Czytaj dalej
Newsy

Drugi Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2

27.07.2017

W drugim i najnowszym zwiastunie z LEGO Marvel Super Heroes 2 na pierwszy plan wysuwa się główny antagonista i przeciwnik naszych bohaterów w tej grze, czyli Kang. Drugi zwiastun do gry daje nam parę informacji o samej produkcji, która wyjdzie w listopadzie. Po pierwsze, Kang zaatakuje Ziemię i zainstaluje w różnych punktach ziemi dość specyficzną i dziwaczną technologię, możemy zobaczyć między innymi Egipt oraz Nowy Jork. W grze dostaniemy do dyspozycji ogromną ilość postaci ze świata Marvela. Jeżeli chcecie zobaczyć moje wrażenia ze zwiastunu i sam zwiastun zapraszam tutaj -> Drugi Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2 Wszystkie filmy z LEGO Marvel Super Heroes 2 znajdziecie tutaj -> LEGO Marvel Super Heroes 2 Kim jest Kang? Kang prawdopodobnie nazywa się Nathaniel Richards i pochodzi z Ziemi-6311, gdzie znalazł sposób na podróżowanie w czasie, przeniósł się na Ziemię w innej czasoprzestrzeni i tam został Faraonem. Jak wiemy zabawa z podróżami w czasie jest niebezpieczna, Kang przez manipulowanie czasem posiada wiele aler ego, co daje twórcą gry wiele możliwości z fabułą.

Czytaj dalej
Newsy

Jak odblokować LEGO Ninjago w LEGO Worlds?

25.07.2017

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób odblokować LEGO Ninjago w LEGO Worlds to skorzystaj z tego linku: LEGO Ninajgo w LEGO Worlds

Czytaj dalej
Ostatnio na DailyMotion

Zauważyłem, że korzystasz z AdBlocka, jeżeli chcesz pomóc mi w dalszym rozwoju strony i kanału, proszę o wyłączenie AdBlocka na tej stronie. Dziękuję za wszelką pomoc! Jesteś super mega!

Jasne, już wyłączam!